Javalı sohbet

Javalı sohbet

xadmin     03-05-20     Sohbet     Javalı sohbet     1680 Defa Okundu

Javalı sohbet

Javalı sohbet, yani java programı ile internet üzerinden sohbet programına bağlanmaktır. Eskiden bu platformlara java programı olmadan girilmemekteydi. Hal böyle olunca iş yerlerinden giriş yapan bir çok kullanıcı sıkıntı yaşadıkları için muhabbet ve oyun türü sitelere giriş yapamıyordu.

Ülkemizde, yoğunlaşan sohbet platformları bir çok bölünme ve azalmaya da neden olmuştur. Bunların başlıca sebebi, işi bilmeyen kişilerin kanal sahibi olmak istemesi ve shell firmalarının para için aop ekleme hizmeti dahil vermiş olmasıdır. Gün geçtikçe kan kaybeden IRC kültüründe pek bir yenilik olamaması da bu etkenlerden birisidir.

Eschat in kullanıldığı dönemlerde, bilgisayarlarımız bizden java kurulumunu isterdi. Bu javaları indirmek bir dert, güncellemeleri ayrı bir dert olmuştu hep. Neyse ki günümüzde gelişmiş bir teknoloji ile herhangi bir ek kurulum gerektirmeden artık her bilgisayardan ve mobil sohbet olanakları ile cep telefonlarımızdan bağlanabiliyoruz.

Java kurmadan sohbet et

Bilgisayarınızda java olmasa da sohbet odaları içerisine rahatlıkla bağlanabilirsiniz.. Android işlemcili cep telefonlarınızdan da herhangi bir ek uygulama indirmeden kolayca platformumuza giriş yaparak harika ve eşsiz saatler geçirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Sohbete Bağlan yazılı butonu tıklamak ve kendinize bir rumuz belirlemek yeterlidir. Gerek iş yerinde, gerek evinizde, gerekse de dışarda canınızın sıkıldığını hissettiğiniz her an java programı indirmeye gerek duymadan platformumuza girebilecek ve chat yapmanın tadına varabileceksiniz.

Bilindiği gibi java sadece sohbet programı değildir. Java olmadan bazı özellikler kullanılamayabilir. Javalı sohbet işte bu programla kullanılmaktadır. Java olmadan sohbete bağlanamayan kullanıcılar içinde java indirme adresini en güvenli adresten indirebilirsiniz. En doğal ve en son teknolojinin birleşmesi ile tüm yeniliklerin bir arada buluştuğu platformumuzda en keyifli sohbetlerin edilmesi için sizlere 7/24 hizmetler vermekteyiz.

Sunucu içerisindeki tüm hizmetlerden tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanacaksınız. Farkı nicklerle gelip sizlerden muhabbet edebilmeniz ya da özel görüşmelerde bulunmanız için ücret talep eden kişilere asla itibar etmeyin. Bizler daima sizler için en iyisi ve en güzelini yapmak için mücadele etmekte ve tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

error: Content is protected !!
Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -